Szpachle i Zmywacze

P273-901 Zmywacz

Body Clean ma zasadnicze znaczenie w usuwaniu oleju, smaru, brudu oraz w polerowaniu przed rozpoczęciem naprawy karoserii pojazdu. W zależności od potrzeb konkretnej pracy, stężenie produktu może być regulowane przy użyciu wody.

P800-127 Odrdzewiacz

Produkt ten jest przeznaczony do usuwania korozji z nagiej stali i aluminium bezpośrednio przed gruntowaniem.

P850-14 ; P850-1402 Zmywacze

Produkty te usuwają wszelkie końcowe ślady zabrudzenia przed usuwaniem pyłu i lakierowaniem. Zapewniają najlepsze efekty dla systemu lakierniczego. P850-14 jest przeznaczony do stosowania w normalnych temperaturach oraz dla małych i średnich napraw, a P850-1402 jest dopasowany do większych napraw i cieplejszych warunków.

P551-1052 Szpachla uniwersalna

Ten wysokiej jakości produkt posiada płynną konsystencję, pozwalającą na jego łatwe stosowanie. Jest tak opracowany, aby zapewniać doskonałe przyleganie na szerokiej gamie podłoży metalowych, włączając w to metale ocynkowane. Może być wykorzystywany pod dowolnymi farbami gruntowymi NEXA Autocolor i jest najlepszym produktem do wszelkich zastosowań.

P551-1057 Szpachla z włóknem szklanym

Ta wzmocniona włóknem szklanym szpachla jest idealna do nadbudowywania głębszych wgnieceń oraz łączenia dziur na naprawianych powierzchniach na częściach wzmocnionych włóknem szklanym. Po pokryciu warstwą innej dwuskładnikowej szpachli poliestrowej możliwe jest osiągnięcie doskonałego efektu naprawy.

P551-1058 Szpachla z aluminium

To szpachla z aluminium do użycia pod dowolny podkład Nexa Autocolor lub szpachlę drobną P551-1071 dla uzyskania bardzo wytrzymałej i twardej powierzchni. Podczas szlifowania daje ciężki pył co pozwala łatwiej utrzymać czystość w warsztacie.Zawartość opiłków aluminium sprawia że szpachla ta świetnie odprowadza ciepło z podłoża, stąd doskonale nadaje się do wypełniania ubytków na elementach podlegających częstym i znacznym zmianom temperatur (maski silnika)

P551-1071 Szpachla drobna

Ta lekka szpachla do zastosowań ogólnych daje się łatwo matować i może zostać użyta pod dowolną farbę podkładową NEXA Autocolor. Z powodu mniejszej wagi, jest ona odpowiednia do wypełniania dużych powierzchni metalowych. Nie zaleca się stosowania na powierzchniach ocynkowanych.

P551-1077 Szpachla uniwersalna poliestrowa

To wysokiej jakości uniwersalna szpachla do zastosowania pod dowolny podkład Nexa Autocolor. Jest łatwa w aplikacji i tworzy gładką powłokę łatwą w szlifowaniu.Produkt zaprojektowano dla uzyskania maksymalnej przyczepności na różnych podłożach metalowych włączając w to ocynk, jak i blachy galwaniczne dzięki czemu jest to najlepsza szpachla ogólnego zastosowania.