System Aquabase Plus Nexa Autocolor

Aquabase Plus to system baz wodorozcieńczalnych oparty o nową generacje żywic, która sprawia, że produkty odznaczają się najwyższym wskaźnikiem powtarzalności.

Aquabase Plus to system:

* SZYBKI
* Bardzo szybka aplikacja
* Skrócony czas mieszania kolorów dzięki wyeliminowaniu zbędnych dodatków
* Szybkie schnięcie
* Bardzo szybki proces naprawy

PROSTY

- Bardzo proste w użyciu
- Bardzo proste mieszanie - wystarczy wstrząsnąć, nie potrzeba dodatków i aktywatorów, tylko rozcieńczalnika na bazie wody
- Proste odtworzenie kolorów - 100% powtarzalność kolorów dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii mikrożelów a także wzornikach kolorów polakierowanych Aquabase Plus
- Nie wymaga mieszalnika - pozwala zminimalizować czas wymiany zużytej bazy
- Łatwe stosowanie - można nakładać pistoletami HVLP
- Bardzo łatwe rozpylanie - nie potrzeba żadnego specjalnego dodatku (w 70 % przypadków renowacji kluczową rzeczą jest technika rozpylania)
- Bardzo proste cieniowanie - nie wymaga żadnych specjalnych dodatków, skraca czas pracy i pozwala na uzyskanie doskonałego wykończenia.
- Łatwe naprawy punktowe, usuwanie wtrąceń.
- Powłoka bez chmur i smug, również w przypadku trudnych kolorów

EKONOMICZNY

* Aquabase Plus pozwala zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu procent nakładów wydawanych na renowacje samochodów.
* Nawet 85% redukcja emisji rozpuszczalnika w porównaniu z konwencjonalną bazą opartą o rozpuszczalnik
* Redukuje problemy i koszty związane z ochroną środowiska
doskonałe krycie
* specjalnie zaprojektowane nasadki na puszki posiadają nowy system odcięcia wypływu pigmentu, umożliwiający płynne dozowanie i odpowietrzenie opakowania, redukując jednocześnie wielkość odpadów i w ostatecznym rozrachunku pozwalając na oszczędności finansowe.
* Możliwość mieszania małych ilości koloru

Aquabase Plus gwarantuje Państwu doskonały efekt końcowy, połysk i przejrzystość, podkreślone dzięki nowym lakierom bezbarwnym, które mogą być poddawane wygrzewaniu natychmiast po aplikacji.

System Aquabase Plus pozwala na wykonanie każdej naprawy na najbardziej wrażliwych podłożach, nie wchodząc w reakcje z nimi. Zapewnia doskonałe dopasowanie kolorów soldowych, metalicznych, dwu- lub trzy-warstwowych pereł, oraz kolorów z efektem krystalicznym (xirallic).

Aquabase Plus spełnia nawet najbardziej rygorystyczne normy producentów samochodów oraz ochrony środowiska